Renovam spitale publice din bani privati!

Cristina Calota Fundația Filantropică Metropolis - Spitale Publice din Bani Privați

94% Complete
Vreau să fac o donaţie!

Acolo unde statul este neputincios, pierdut in birocratie, gestionare proasta a bugetelor sau alte hatisuri care de fapt nu conteaza, acolo #facem NOI.

Fiecare dintre noi si cu totii impreuna.

Cred mult ca o societate cu spirit civic puternic dezvoltat, este o societate care vrea mai mult, care poate mai mult si care va realiza in cele din urma mai mult. Mai mult decat poate statul, mai mult decat poate fiecare individ singur.

Important este sa ne implicam. Fiecare cum simte, cum poate si catre acele cauze care ne aduc o bucurie in suflet si un zambet pe chip atunci cand ceva, oricat de mic, s-a schimbat in bine.

Imi place ca in ultimii ani, multi dintre noi ne implicam cu speranta unei schimbari in bine. Unii in liniste, altii cu galagie. Important e sa o facem constant.

Astazi aleg galagia si va invit sa fiti alaturi de mine in a sustine cauza pe care Fundatia Metropolis si-a asumat-o - sa #facem impreuna, sa #renovam #spitalepublicedinbaniprivati.

Si pentru ca in curand va fi ziua mea, anul acesta imi daruiesc ziua acestei cauze :)

Puteti contribui si voi si pentru asta va multumesc foarte, foarte mult!

Recomandă-le prietenilor această campanie.

în beneficiul

Ne avântăm acum în cea mai grea provocare de când existăm. Vom schimba anual 5.000 de vieți ale copiilor cu boli mentale.

"Strigăm Ajutor!" pentru construirea Clinicii de Psihiatrie Pediatrică "Prof. Dr. Alexandru Obregia"

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, îți dai seama că acesta este, poate, cel mai fr

Tea

150 RON
la muuulti multi ani - pentru a face muuulte muuulte lucruri mininunate - ca si pana acum:)
11 Oct 2021
😘
11 Oct 2021

CLAUDIU ALEXANDRU CORNOIU

10 Oct 2021
La mulți ani frumoși și sănătoși!
09 Oct 2021
Laa muulti aanii! <3
08 Oct 2021

Ivo

150 RON
La multi ani sanatosi si plini de implinirii! Minunata initiativa. Imbratisari

Andu Radulescu

200 RON
cel mai frumos cadou! La multi ani si la cat mai multe proiecte ca acesta!

Alexandra GOLOVATIC

150 RON
La cat mai multe fapte bune!!
22 Sep 2021
La multi ani Papusha! Sunt mandra de tine ❤️❤️❤️❤️❤️!
20 Sep 2021
Cristina Calota : Fundația Filantropică Metropolis - Spitale Publice din Bani Privați
Renovam spitale publice din bani privati!